Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 01.05.2014, 22:42
Nie kreujemy sytuacji z przodu, gramy beznadziejnie z tyłu.
Wydaje mi się, że Pogoń trafi przynajmniej raz do naszej siatki, a to jest prawie równoznaczne z tym, że takiego meczu nie wygramy.

Optymistycznie stawiam 1:1.
Odpowiedz cytując