Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2357
Stary 01.05.2014, 19:02
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Jaki miałby cel Smuda w okłamywaniu nas ? Może faktycznie gadał z Cupiałem i szykuje już transfery po zakończeniu sezonu Jak to jest z ta Telefonika? Odzyskuje plynnosc czy nie ?
I Smuda i Bednarz już x razy mówili coś co potem nie nastąpiło więc zalecany jest dystans.
Poza tym sytuacja choćby z TF jest dynamiczna... może dziś jest słabo, a w lecie będzie nieco lepiej... albo wręcz przeciwnie.
Tak więc tylko spokój może nas uratować.
Ostatnio edytowane przez arti : 01.05.2014 o godz. 19:06.
Odpowiedz cytując