Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.05.2014, 18:52
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Jaki miałby cel Smuda w okłamywaniu nas ? Może faktycznie gadał z Cupiałem i szykuje już transfery po zakończeniu sezonu Jak to jest z ta Telefonika? Odzyskuje plynnosc czy nie ?
Chciałem tylko przypomnieć, że identyczna śpiewka była przed okienkiem zimowym, a jak to się skończyło doskonale wiemy Smuda gadał, że przyjdzie 4 klasowych zawodników z wyższej półki to przyszedł Stilic który ostatni mecz zagrał z Legią, a potem na boisku był obecny tylko ciałem, Dudka ściągnięty z bezrobocia i Klarić który wg. Franka jest graczem dobrym na III ligę... Już dłuższy czas w klubie panuje informacyjny chaos, Smuda swoje, Łysy swoje a z Telefoniką raczej dobrze nie jest skoro przelali nam tylko 3% kwoty...
Odpowiedz cytując