Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9490
Stary 01.05.2014, 14:35
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Bądźmy poważni, to był tylko czyjś wymysł z tym Simeone. To tak jakby płakać, że Messi w wieku 12 lat nie trafił do Krakowa, tylko do Barcelony.
No nie wiem, Simeone wtedy nie był chwytliwym trenerem. Jeszcze niedawno Błażej Augustyn będąc jego podpiecznym mówił, że to chu..wy trener Skończyłoby się jak z Danem
Odpowiedz cytując