martin_6 napisał(a):

|
Bądźmy poważni, to był tylko czyjś wymysł z tym Simeone. To tak jakby płakać, że Messi w wieku 12 lat nie trafił do Krakowa, tylko do Barcelony.
|
No nie wiem, Simeone wtedy nie był chwytliwym trenerem. Jeszcze niedawno Błażej Augustyn będąc jego podpiecznym mówił, że to chu..wy trener

Skończyłoby się jak z Danem