Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.05.2014, 11:38
Wygrać nie wygramy.
Wszystko zależy od papryków. Jak podejdą poważnie i im zależy to dostaniemy znowu oklep.
Jak nie to skończy się remisowo.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 01.05.2014 o godz. 15:08.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując