emj10 napisał(a):

|
Panie, fora umieją już od ładnych paru lat i to nie tylko stricte kibicowskie, czy sportowe. Spodziewanie się renesansu jakiegoś forum to tak jakby oczekiwać 6-tki w Totku w kolejnym losowaniu. Jedyne czego można spodziewać się to krótkotrwałej odbudowy, albo utrzymania się status quo przez kolejne kilka lat.
|
Lysy napisał(a):

|
Jesteś w błędzie. Do momentu, aż nie zostanie wymyślony lepszy sposób wymiany myśli fora będą dobrze funkcjonować. Nie sądzę, by jakieś srejsbuki, czy inne gówna przejęły rolę jaką pełnią obecnie fora.
|
Chodziło chyba o to, że fora umierają z tego względu, że następuje jakaś wymiana pokoleniowa userów. Idealnie to widać tutaj na forum- zamiast ludzi z pasją, coraz więcej zwolenników modern football