framat jest zajebisty

tak samo jak bednarz i kapka

Na tym forum zostaną wynalazki, które chcą się zrzucić na jakiś transfer albo nie popierają protestu ale na stadion nie pójdą bo... akurat nie mają czasu

takie osoby będą idealnie pasować do jaśnie panującego tutaj framata. A teraz wielki moderatorze wyrzuć mnie za to ,że napisałem z małej litery nazwisko tej kyrwy warszawskiej przez ,którą cierpi ruch kibicowski na Wiśle. Człowieku jesteś kompletnie oderwany od rzeczywistości kibicowskiej. Z odejściem WISLAZWE ja również się żegnam z tym forum,po 7 latach obecności. Do zobaczenia na stadionie po wyjebaniu bednarza, wrócimy tam jeszcze silniejsi !