Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3320
Stary 01.05.2014, 09:30
framat jest zajebisty tak samo jak bednarz i kapka Na tym forum zostaną wynalazki, które chcą się zrzucić na jakiś transfer albo nie popierają protestu ale na stadion nie pójdą bo... akurat nie mają czasu takie osoby będą idealnie pasować do jaśnie panującego tutaj framata. A teraz wielki moderatorze wyrzuć mnie za to ,że napisałem z małej litery nazwisko tej kyrwy warszawskiej przez ,którą cierpi ruch kibicowski na Wiśle. Człowieku jesteś kompletnie oderwany od rzeczywistości kibicowskiej. Z odejściem WISLAZWE ja również się żegnam z tym forum,po 7 latach obecności. Do zobaczenia na stadionie po wyjebaniu bednarza, wrócimy tam jeszcze silniejsi !
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 01.05.2014 o godz. 09:44.
Odpowiedz cytując