Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5119
Stary 30.04.2014, 18:20
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
W Polsce są kluby, które otrzymują "cały" sprzęt za darmo - oczywiście do odpowiedniego limitu, uwzględnionego w umowie. Tak właśnie sprzęt otrzymywała między innymi Wisła (dla pierwszej drużyny, ME i drużyn juniorskich).

Jeśli chodzi dodatkowo o wsparcie finansowe klubu, to nie zdziwiłbym się, gdyby takie od Adidasa otrzymywała Legia.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując