|
Senior Member
Offline
|
#5119

30.04.2014, 18:20
|
serek.c2 napisał(a): 
W Polsce są kluby, które otrzymują "cały" sprzęt za darmo - oczywiście do odpowiedniego limitu, uwzględnionego w umowie. Tak właśnie sprzęt otrzymywała między innymi Wisła (dla pierwszej drużyny, ME i drużyn juniorskich).
Jeśli chodzi dodatkowo o wsparcie finansowe klubu, to nie zdziwiłbym się, gdyby takie od Adidasa otrzymywała Legia.
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html
|
|