Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.04.2014, 17:59. [32 kolejka] Wisła Kraków - Pogon Szczecin, sobota 3 maja godz. 20.30
vs.
Przed nami 2 kolejka fazy grupowej.
Nasza Wisła podejmie na własnym stadionie rewelacyjnie spisujący się zespół Pogoni Szczecin, który po 31 kolejkach znajduje się na 4 miejscu z 25 punktami i o 2 punkty wyprzedza Wisłę Kraków.
Pogoń Szczecin
Remis Pogoni z Górnikiem był kolejnym 10 meczem tej drużyny bez porażki. Traci ona do podium tylko jeden punkt i prezentuje się dobrze w statystykach mając najmniej porażek (tylko 5) w lidze.
Atutem szczecińskiego zespołu jest dobra gra kombinacyjna i indywidualności, szczególnie prowadzący w klasyfikacji najlepszych strzelców Marcin Robak (22 trafienia), solidni obrońcy z Dąbrowskim i Frączakiem i dobrze zorganizowana wokół Akahoshiego i Murayamy linia pomocy.
Wisła Kraków
Tu same problemy. Drużyna nie wygrała już meczu od 8 kolejek. Ma na swoim koncie 5 porażek z rzędu i to także z "tuzami" jak Widzew czy Podbeskidzie...
Jak podaje strona oficjalna "do pierwszego składu na to spotkanie wracają zawodnicy, którzy w ostatnich meczach pauzowali z powodu żółtych kartek bądź leczyli urazy. Normalnie z drużyną trenuje już Michał Chrapek, natomiast w lekki trening wprowadzany jest Łukasz Garguła. Obaj ci zawodnicy nie wystąpili w spotkaniu z Lechem Poznań."
Historia spotkań z Pogonią w Krakowie
Sezon 2006/07

10 września 2006, 14:30 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 0:0

Sezon 2007/08 – do 2011/12 – brak spotkań

Sezon 2012/13

17 marca 2013, 17:00 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 2:0, Radosław Sobolewski 37, Cwetan Genkow 82


Sezon 2013/14
16 grudnia 2013, Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 2:1, Paweł Brożek 19, Ł. Burliga 54

Pozostałe mecze grupy mistrzowskiej

03-05-2014, godz. 18.00
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

04-05-2014, godz. 18.00
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów

05-05-2014, godz. 18.00
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań

Zapraszam do dyskusji
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując