Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3310
Stary 30.04.2014, 17:27
Cytat:
Śmieszne gadanie... regulamin podpisałeś dobrowolnie czy ktoś stał nad Tobą i trzymał Cię na muszce?
Sugerujesz, że regulamin tego forum jest totalitarny?
Nie, sugeruję, że niektóre punkty regulaminą nie muszą być idealne, czy też niektóre zwyczaje panujące tu i ówdzie nie zawsze są dobre więc możnaby albo je zmienić albo nie przestrzegać restrykcyjnie. Tak jak wulgaryzmy w miejscu publicznym są zabronione ale za jakąś jedną ....ę czy chuja na ulicy albo za "poczęstowanie" rywala na meczu jakimś ładnym przezwiskiem, karać ludzi to jest przesada. Tak i ta twoja walka o pisanie nazwiska jakiegoś śmiecia wielką literą jest zabawna bo owszem regulamin forum i zasady języka polskiego mówią co innego, bo owszem ludzi trzeba szanować ale nie takich i dla mnie patologią jest, że taki FraMat walczy na śmierć i życieo dobre imię pajaca Bednarza - przypomina to walkę Jacka z bandytyzmem stadionowym i rozdawanie zakazów za byle co. Zresztą, i tak nic nie zrozumiesz.

Cytat:
To znaczy, że nie wracasz?
Tak. Co i tobie radzę uczynić
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując