Jaroo1 napisał(a):

|
Aha i jeszcze jedno, bo powołujesz się na regulaminy, jakies ustalenia i inne gówna. Mam nadzieję, że jak w Polsce kiedyś będzie jeszcze komunizm albo inne dziadostwo to nie będziesz strzelał ludziom w tył głowy bo takie są ustalenia, takie jest oólnie teraz prawo i władza karze do patriotów strzelać - oczywiście nie porównuję pisania na tym forum do patriotyzmu tylko chodzi mi tutaj o to ubustwiane przez niektórycho życie według regulaminów. Może lepiej zły regulamin/prawo zmienić a nie robić po złości i katować ludzi bo się z czymś nie zgadzają?
|
Śmieszne gadanie... regulamin podpisałeś dobrowolnie czy ktoś stał nad Tobą i trzymał Cię na muszce?
Sugerujesz, że regulamin tego forum jest totalitarny?
Jaroo1 napisał(a):

To znaczy, że nie wracasz?
