Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3305
Stary 30.04.2014, 15:23
to powyzej, jak juz zaznaczylem to moje 2gie stare konto, ktore po zalozeniu tego nie uzywalem wiec mozecie je usunac.
Dzieki 1 z ogarnietych adminow za zdjecie rocznego bana za napisanie 2 nazwisk z malych liter
I framatowi za 3 godzinnego rocznego bana.
Mam nadzieje rowniez, ze podobnych sytuacji na tym forum bedziemy unikac; pewne osoby przemysla czy sprawdzaja sie odpowiednio w roli moderatorow, a jeszcze inni pomysla czy warto przez pewne osoby rezygnowac z tej roli .
pozdrawiam wszystkich "normalnych"
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując