JacobCFC napisał(a):

|
Nie, tym razem z maczetami i achtungami.
|
No i sam widzis: jak traktować Cię poważnie?
JacobCFC napisał(a):

|
Nie, poprostu, zrozum, że to jest forum, gdzie ścierają się ludzie o rożnych bardzo różnych poglądach na wiele spraw, nie próbujmy na siłę robić z niego nagle wielce poprawnego politycznie forum. Tak samo jak Ty nie musisz mieć do mnie szacunku, tak musisz zrozumieć że ja nie mam go do pewnych osób w tym B i S.
|
Ścieranie się poglądów to jedno, a sposób wyrażania poglądów to drugie. Nie ma do Ciebie, ani nigdy do nikogo nie miałem pretensji o to, że nie lubi czy nie szanuje Bednarza. Każdy ma swój punkt widzenia. Dobrze byłoby, żeby umiał go w miarę kulturalnie wyrazić.
Czym innym jest napisanie: "Bednarz musi odejść" a czym innym "ten łysy h..j,
b.. niech sp....a".
Przypominam:
Forum jest źródłem, z którego osoby postronne czerpią opinię o kibicach "Białej Gwiazdy". Mając to na uwadze wszelkie działania moderatorów mają na celu dbanie o dobre imię Wisły Kraków i jej kibiców.
Gdzie to zostało napisane?