Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5118
Stary 30.04.2014, 14:44
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli ktoś myślał, że w Polsce kluby od sponsora techniczne dostają cały sprzęt za darmo lub jeszcze dodatkowo kasę, to raczej jest w błędzie.

Przypominam również, że sprzęt to nie tylko komplet meczowych koszulek, ale również sprzęt treningowy, bluzy, kurtki itd.
W Polsce są kluby, które otrzymują "cały" sprzęt za darmo - oczywiście do odpowiedniego limitu, uwzględnionego w umowie. Tak właśnie sprzęt otrzymywała między innymi Wisła (dla pierwszej drużyny, ME i drużyn juniorskich).

Jeśli chodzi dodatkowo o wsparcie finansowe klubu, to nie zdziwiłbym się, gdyby takie od Adidasa otrzymywała Legia.
Odpowiedz cytując