maaarcin napisał(a):

Jeżeli ktoś myślał, że w Polsce kluby od sponsora techniczne dostają cały sprzęt za darmo lub jeszcze dodatkowo kasę, to raczej jest w błędzie.
Przypominam również, że sprzęt to nie tylko komplet meczowych koszulek, ale również sprzęt treningowy, bluzy, kurtki itd.
|
W Polsce są kluby, które otrzymują "cały" sprzęt za darmo - oczywiście do odpowiedniego limitu, uwzględnionego w umowie. Tak właśnie sprzęt otrzymywała między innymi Wisła (dla pierwszej drużyny, ME i drużyn juniorskich).
Jeśli chodzi dodatkowo o wsparcie finansowe klubu, to nie zdziwiłbym się, gdyby takie od Adidasa otrzymywała Legia.