Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3301
Stary 30.04.2014, 14:40
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Wracamy z banicji
mam nadzieję, że bez łopatki i grabek z piaskownicy

JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
A tak na serio to mam pytanie, dlaczego FraMat na siłę próbuje zabłysnąć, rozdając bany za nazwiska z małej litery, nie zwracając uwagi na takie nazwy jak cRACOVIA, sracovia, legła, czy pisanie innych nazw własnych z małej litery? Chcemy, żeby to forum miało jeszcze chociaż troszkę normalności, jak przed laty, czy chcemy mieć forum rządowe rodem z Białorusi?

Szkoda, że rezygnują tacy moderatorzy jak WISŁAZWE, bo forum staje się w pewnych kwestiach tak "kumate" jak kółka naukowe filologów czy filozofów...
No cóż, jak dawane były osty za pisanie nazw klubów z małej litery, pojawiali się tacy sami "kibice", którzy nie mogli zrozumieć, że Regulamin coś stanowi.
Rozumiem, że wolicie miec forum bez regulaminu?
Wiecie, gdzie pisać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując