JacobCFC napisał(a):

Wracamy z banicji
|
mam nadzieję, że bez łopatki i grabek z piaskownicy
JacobCFC napisał(a):

A tak na serio to mam pytanie, dlaczego FraMat na siłę próbuje zabłysnąć, rozdając bany za nazwiska z małej litery, nie zwracając uwagi na takie nazwy jak cRACOVIA, sracovia, legła, czy pisanie innych nazw własnych z małej litery? Chcemy, żeby to forum miało jeszcze chociaż troszkę normalności, jak przed laty, czy chcemy mieć forum rządowe rodem z Białorusi?
Szkoda, że rezygnują tacy moderatorzy jak WISŁAZWE, bo forum staje się w pewnych kwestiach tak "kumate" jak kółka naukowe filologów czy filozofów...
|
No cóż, jak dawane były osty za pisanie nazw klubów z małej litery, pojawiali się tacy sami "kibice", którzy nie mogli zrozumieć, że Regulamin coś stanowi.
Rozumiem, że wolicie miec forum bez regulaminu?
Wiecie, gdzie pisać.