Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9482
Stary 30.04.2014, 14:33
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...y-krakow/erv39

Myślę, że Quioto trochę na wyrost uważa się za niewypał transferowy, bo jakby nie patrzeć nigdy nie dostał prawdziwej szansy. Od czasu tego pamiętnego wybryku z Polonią z dnia na dzień stawało się coraz bardziej jasne, że w Wiśle już nie pogra, a szkoda, bo w przedsezonowych sparingach zapowiadał się naprawdę dobrze.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując