FraMat napisał(a):

Jak byś był inteligentny to zauważyłbyś, że post został przeniesiony do właściwego działu.
I napisałem, banuje nie za małe literki ale za głupi, osli upór i za poziom z piaskownicy.
masz szczęście, że Wisłazwe zdecydował się Ci skrócić bana, chociaz za podwójne konto powinieneś dostać bana stałego.
Po co mam usuwać? Sam o sobie dajesz świadectwo.
|
WISŁAZWE, jakbyś nie wiedział. Trochę szacunku dla jednego z dwóch normalnych modów / adminów tego "forum".