Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9478
Stary 30.04.2014, 13:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jak byś był inteligentny to zauważyłbyś, że post został przeniesiony do właściwego działu.
I napisałem, banuje nie za małe literki ale za głupi, osli upór i za poziom z piaskownicy.
masz szczęście, że Wisłazwe zdecydował się Ci skrócić bana, chociaz za podwójne konto powinieneś dostać bana stałego.

Po co mam usuwać? Sam o sobie dajesz świadectwo.
WISŁAZWE, jakbyś nie wiedział. Trochę szacunku dla jednego z dwóch normalnych modów / adminów tego "forum".
Odpowiedz cytując