Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9471
Stary 30.04.2014, 12:42
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o świadome wyrażanie pogardy wobec innych ludzi.
Jest w regulaminie taki punkt "zakaz wyrażania pogardy wobec innych ludzi"?

A tak swoją drogą, jak wyrażę tę pogardę do jakiegoś piłkarza/prezesa/trenera/chvjwiekogo parchów czy Legii to już jest ok? Ale jak nie podoba mi się krzywa morda prezesa czy trenera Wisły, którzy działają na szkodę klubu to wielki moderator wlepi mi bana? TWSD od lat zaniża poziom coraz bardziej, ale to co dzieje się teraz to już jest poziom kilometra poniżej dna. Czyste kurestwo dawać bany ludziom, za brak szacunku do osób, które na ten szacunek ani trochę nie zasłużyły.

A ty wielki moderatorze broń swoich genialnych przekonań, broń bednarza, smudy i kogo tam sobie chcesz. Na szczęście tak ciężkie przypadki jak ty zdarzają się raz na milion.
Powód: nie FraMat a DraMat :)
Ostatnio edytowane przez Kamson : 30.04.2014 o godz. 12:45.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując