FraMat napisał(a):

|
Chodzi o świadome wyrażanie pogardy wobec innych ludzi.
|
Jest w regulaminie taki punkt "zakaz wyrażania pogardy wobec innych ludzi"?
A tak swoją drogą, jak wyrażę tę pogardę do jakiegoś piłkarza/prezesa/trenera/chvjwiekogo parchów czy Legii to już jest ok? Ale jak nie podoba mi się krzywa morda prezesa czy trenera Wisły, którzy działają na szkodę klubu to wielki moderator wlepi mi bana? TWSD od lat zaniża poziom coraz bardziej, ale to co dzieje się teraz to już jest poziom kilometra poniżej dna. Czyste kurestwo dawać bany ludziom, za brak szacunku do osób, które na ten szacunek ani trochę nie zasłużyły.
A ty wielki moderatorze broń swoich genialnych przekonań, broń bednarza, smudy i kogo tam sobie chcesz. Na szczęście tak ciężkie przypadki jak ty zdarzają się raz na milion.