Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2350
Stary 30.04.2014, 09:50
No i dobrze. Jak dla mnie nigdy nie bedzie normalnie jak pilkarze po treningach beda plakac do kibicow, ze sa zajechani, a kibice beda takie zachowania akceptowac.
Jak dla mnie to mogli by biegac cale przygotowania po gorach bo zeby sie nauczyli grac w pilke to i tak juz jest za pozno - dawniej tak bylo i przynajmniej nie bylo wstyd w Europie.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując