Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5113
Stary 30.04.2014, 09:35
dorzuce się :
Z tym adasiem moze byc cos na rzeczy, gdyz jak trenerem byl Maskant to pilkarze mieli bodaje 10 koszulek na sezon, a za reszte (np jak dadza kibicom) to musieli płacić z własnej kieszeni.Po sezonie w ktorym zdobylisy MP w edycji koszulek z kolnierzykiem darmowych mieli jeszcze mniej.
Na bank nie jest tak ze mamy w adasiu wszystko za friko bo to jest Polska a nie elegancja Francja
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując