dorzuce się :
Z tym adasiem moze byc cos na rzeczy, gdyz jak trenerem byl Maskant to pilkarze mieli bodaje 10 koszulek na sezon, a za reszte (np jak dadza kibicom) to musieli płacić z własnej kieszeni.Po sezonie w ktorym zdobylisy MP w edycji koszulek z kolnierzykiem darmowych mieli jeszcze mniej.
Na bank nie jest tak ze mamy w adasiu wszystko za friko bo to jest Polska a nie elegancja Francja
