Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5112
Stary 30.04.2014, 09:31
Na pewno nie jest tak, że Adidas daje nam za free nieograniczoną ilość sprzętu - to oczywiste. Tak samo jak to, że do pewnego limitu Adidas dostarcza nam stroje gratis. I to nie tylko dla pierwszej drużyny.

Nawet w Wiśle - mimo wielu dyletantów na stanowiskach - nie podpisano by umowy, która zakłada, że płacimy sponsorowi technicznemu za każdy dostarczony komplet strojów. Dług zapewne wynika z innych zapisów w umowie albo z jakiegoś nadprogramowego zamówienia (i może to być własnie zamówienie na koszulki przeznaczone na sprzedaż - możliwe, że nie zeszły w liczbie której się spodziewano...).
Odpowiedz cytując