|
Na pewno nie jest tak, że Adidas daje nam za free nieograniczoną ilość sprzętu - to oczywiste. Tak samo jak to, że do pewnego limitu Adidas dostarcza nam stroje gratis. I to nie tylko dla pierwszej drużyny.
Nawet w Wiśle - mimo wielu dyletantów na stanowiskach - nie podpisano by umowy, która zakłada, że płacimy sponsorowi technicznemu za każdy dostarczony komplet strojów. Dług zapewne wynika z innych zapisów w umowie albo z jakiegoś nadprogramowego zamówienia (i może to być własnie zamówienie na koszulki przeznaczone na sprzedaż - możliwe, że nie zeszły w liczbie której się spodziewano...).
|