|
^^ Nie twierdzę, że to jest super hiper opracowanie. Tylko, żeby pokazać jak to z grubsza wygląda. Na pewno to nie jest tak, że Adidas daje Wiśle dowolną liczbę strojów praktycznie gratis. Może to być kwestia koszulek lub jeszcze coś innego. Każda umowa na taki sponsoring jest inna. Odniosłem się głównie do kolejnego wpisu "jakich to mamy debili w klubie"
|