Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5108
Stary 30.04.2014, 08:54
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Wierny - jesteś tego tak pewien?
http://fbgagency.com/publikacje/Powi...techniczni.pdf

Polecam opracowanie na temat sponsoringu technicznego. Nie porównywałbym tutaj Włoskiej marki, która nie jest tak znana jak Adidas. Nie ma jasnych i z góry ustalonych zasad sponsoringu technicznego. Najczęściej klub w zamian za reklamę dostaje sprzęt do ustalonej kwoty, za resztę musi zapłacić zazwyczaj cenę ze sporym rabatem ale zawsze.

Tekst jest sprzed kilku lat, ale zasady pozostają takie same. W tekście jest opisane jak to działa w Juventusie.

Adidas jest na tyle wielką firmą, że nie dostarczy Wiśle nieograniczonej liczby sprzętu gratis. Nie mają w tym żadnego interesu.


Kocur napisał(a):Wyświetl post
edit: widzę że jest kolega specjalista od praw własności do nazwy, loga i historii klubowej, czekamy na odpowiedź.
To chyba było do mnie

O Historii klubowej nic nie pisałem i nic ona ma do tego, że skoro Wisła Kraków S.A. korzysta z loga to jest równoznaczne z tym, że ma do niego jakieś prawa. Jakie? nie wiem. Jednak zanim ktoś zechce zakładać Wisłę od nowa to warto takie rzeczy zbadać i sprawdzić a nie na "wydaje mi się"
Odpowiedz cytując