wierny napisał(a):

|
Tu nie masz racji, bo tak to nie działa. Nie będę ci robił wywodów ale weź to sobie na logikę. Ile jest na świecie drużyn grających w strojach adidasa? I teraz załóż, że każda z tych drużyn dostaję za grube tysiące złotych/dolarów/euro sprzęt. Dlatego wybierasz ofertę która jest najkorzystniejsza , zamawiasz u nich sprzęt bo w czymś grać musisz, prawda? Dlatego Wisła ma u nich dług.
|
Bzdury i tyle na ten temat.