Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5107
Stary 30.04.2014, 08:32
wierny napisał(a):Wyświetl post
Tu nie masz racji, bo tak to nie działa. Nie będę ci robił wywodów ale weź to sobie na logikę. Ile jest na świecie drużyn grających w strojach adidasa? I teraz załóż, że każda z tych drużyn dostaję za grube tysiące złotych/dolarów/euro sprzęt. Dlatego wybierasz ofertę która jest najkorzystniejsza , zamawiasz u nich sprzęt bo w czymś grać musisz, prawda? Dlatego Wisła ma u nich dług.
Bzdury i tyle na ten temat.
Odpowiedz cytując