Wierny - jesteś tego tak pewien?
Bo z tego co ja wiem to właśnie firma dostarcza ciuchy za free w zamian za możliwość reklamy.
Vide żydownia:
Cytat:
Od początku nowego sezonu sponsorem technicznym Cracovii i dostawcą sprzętu dla pierwszej drużyny będzie włoska firma Legea. Z koszulek w biało-czerwone pasy po dwóch latach znika więc jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków towarowych na świecie – charakterystyczna "łyżwa" firmy Nike.
Pasy z włoskim producentem sprzętu sportowego związały się trzyletnią umową. Jej wartość finansowa nie została ujawniona. Wiadomo jedynie, że to najwyższy kontrakt ze sponsorem technicznym w historii klubu z ul. Kałuży 1. Poza dostarczeniem sprzętu, firma Legea wykupi część powierzchni reklamowych na stadionie, przewidziano także premie finansowe za konkretne osiągnięcia drużyny
|
edit: widzę że jest kolega specjalista od praw własności do nazwy, loga i historii klubowej, czekamy na odpowiedź.