huberix napisał(a):

|
Pamiętajmy też, że jeśli nie Daj Boże trafilibyśmy do A- klasy to jednak te 5-6 tysiecy kibiców zawsze tą kasę zostawi, więc zakładając, że kluby miałyby w a klasie po 50 tyś zł, my mielibyśmy jakieś 150 tyś może max. 200 przy jakimś małym sponsoringu.
|
Pytanie gdzie pomieścisz te 5-6 tys kibiców. Generalnie jak chcecie zakładać Wisłę od nowa to zastanówcie się gdzie będziecie grać. Bo Reymonta 22 odpada, kasy na to kibice nie uzbierają. Hutnik? dobre sobie. Cracovia? jeszcze lepiej i też byłoby ciężko z kasą.
