Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9462
Stary 29.04.2014, 22:35
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A to jest forum kibiców Wisły, czy przedszkole?
Trudno powiedzieć, aczkolwiek ciekawie się czyta. Swoją drogą skoro tu ostatnio taka poprawność ortograficzna/gramatyczna panuje, to proszę poprawić post użytkownika 63.5 Kg, gdyż to niedopuszczalne by nazwę "Cracovia" pisać z małej litery.


P.S
FraMat Ty złośliwy draniu ) Gdybym prowadził obóz pracy, z chęcią bym Cię zatrudnił do pilnowania podludzi. Jesteś super, tak trzymaj! I nie ma tu krzty ironii. Podoba mi się ta heroiczna, samotna walka FraMata Mimo fatalnej sytuacji w klubie i miernej atmosfery na forum, szanuję tego człowieka! Taki adwokat diabła Jakby wszyscy tu tylko narzekali, żądając głowy Bednarza, to byłoby tu strasznie nudno.
Odpowiedz cytując