Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5099
Stary 29.04.2014, 22:29
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Ok. Moja osiedlowa drużyna balansowała nieco powyżej 50 tysięcy. Ale to było z 10 lat temu. Myślałem, że w międzyczasie budżety poszły w górę.

Czyli 200 tysięcy starczy nam na półkę wyżej.
Czad.
Hm...tylko kto nam te 200 000 da ? piłkarze ze składek ?

A tak z ciekawości, jako to drużyna ? ( może być priv )

Co do budżetów. Nie ma ŻADNEGO finansowania na szczeblu seniorów ze strony miasta, więc pieniędzy masz tyle, ile sam uzbierasz. A sponsorzy się nie garną. W 90% reklama na koszulkach to nie "usługa" a dowód wdzięczności za ufundowanie kompletu strojów.
Odpowiedz cytując