Elefant napisał(a):

Ok. Moja osiedlowa drużyna balansowała nieco powyżej 50 tysięcy. Ale to było z 10 lat temu. Myślałem, że w międzyczasie budżety poszły w górę.
Czyli 200 tysięcy starczy nam na półkę wyżej.
Czad.
|
Hm...tylko kto nam te 200 000 da ? piłkarze ze składek ?
A tak z ciekawości, jako to drużyna ? ( może być priv )
Co do budżetów. Nie ma ŻADNEGO finansowania na szczeblu seniorów ze strony miasta, więc pieniędzy masz tyle, ile sam uzbierasz. A sponsorzy się nie garną. W 90% reklama na koszulkach to nie "usługa" a dowód wdzięczności za ufundowanie kompletu strojów.