Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5097
Stary 29.04.2014, 22:18
siara napisał(a):Wyświetl post
Nie....nie szukam rozwiązań z Twej strony a jedynie pytałem ( jesli źle zrozumiałem Twoją wypowiedź, to sorki ), że mamy brać odpowiedzialność, czyli uważać dopiero po degradacji to przysłowiowej "A klasy" a nie teraz.
Tak jak napisałem - fanem rac nie jestem. Dla mnie optimum byłoby ich nie odpalanie.
Tym niemniej, o wiele większe straty wynikną z działań Jacka niż kar za piro. Nie tylko finansowe.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując