siara napisał(a):

|
Nie....nie szukam rozwiązań z Twej strony a jedynie pytałem ( jesli źle zrozumiałem Twoją wypowiedź, to sorki ), że mamy brać odpowiedzialność, czyli uważać dopiero po degradacji to przysłowiowej "A klasy" a nie teraz.
|
Tak jak napisałem - fanem rac nie jestem. Dla mnie optimum byłoby ich nie odpalanie.
Tym niemniej, o wiele większe straty wynikną z działań Jacka niż kar za piro. Nie tylko finansowe.