Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5094
Stary 29.04.2014, 22:08
siara napisał(a):Wyświetl post
Miałem na uwadze ten fragment Twojej wypowiedzi:
"No i fajnie. Jakbyśmy tam trafili, to trzeba będzie uważać."
Jak ultrasi zbierają na oprawy, to niech zbierają też na kary.
Chociaż dla mnie optimum byłoby nie odpalanie rac, ale to swoją drogą.

Jeżeli liczyłeś, że znam jakieś genialne rozwiązanie, to niestety muszę Cię rozczarować. Dla mnie konflikt zaczął się nie o race, ale po akcji Bednarza z wprowadzeniem policji i zakazami.

Tak swoją drogą - jaki jest mniej więcej cennik? Ile za race, burdy etc.?

KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
i jeszcze jedno uwierzycie albo nie ale w A klasie też są zakazy stadionowe
OK. Super. Ale jaki to ma związek z tematem?
Nikt nie twierdzi, że w A-klasie będzie super. Może jaśniej - kogo i do czego próbujesz przekonać?
Bo jeżeli nas tu obecnych do tego, że degradacja będzie bardzo bolesna, to chyba tracisz czas. Wszyscy raczej zdają sobie z tego sprawę. I nikt raczej tego nie chce.
Może Jacka poinformuj? Ale podejrzewam, że on ma na to wywalone.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.04.2014 o godz. 22:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując