siara napisał(a):

Miałem na uwadze ten fragment Twojej wypowiedzi:
"No i fajnie. Jakbyśmy tam trafili, to trzeba będzie uważać."
|
Jak ultrasi zbierają na oprawy, to niech zbierają też na kary.
Chociaż dla mnie optimum byłoby nie odpalanie rac, ale to swoją drogą.
Jeżeli liczyłeś, że znam jakieś genialne rozwiązanie, to niestety muszę Cię rozczarować. Dla mnie konflikt zaczął się nie o race, ale po akcji Bednarza z wprowadzeniem policji i zakazami.
Tak swoją drogą - jaki jest mniej więcej cennik? Ile za race, burdy etc.?
KOMINEK napisał(a):

|
i jeszcze jedno uwierzycie albo nie ale w A klasie też są zakazy stadionowe
|
OK. Super. Ale jaki to ma związek z tematem?
Nikt nie twierdzi, że w A-klasie będzie super. Może jaśniej - kogo i do czego próbujesz przekonać?
Bo jeżeli nas tu obecnych do tego, że degradacja będzie bardzo bolesna, to chyba tracisz czas. Wszyscy raczej zdają sobie z tego sprawę. I nikt raczej tego nie chce.
Może Jacka poinformuj? Ale podejrzewam, że on ma na to wywalone.