Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5088
Stary 29.04.2014, 21:17
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Mam taką propozycję - może zbierzmy ludzi, pokażmy ilu nas jest i po prostu chodźmy na stadion! Przeprowadźmy własnymi siłami jakąś akcję - niech ktoś utworzy temat na forum "Wypełnijmy razem stadion Wisły", założy profil na fejsbuku etc. - w tych trudnych chwilach powinniśmy pójść, kupić bilet i kibicować ze wszystkich sił drużynie.

Działaj zakładaj nakłaniaj kto ci zabrania ?

Ja cały czas czekam na to nowe stowarzyszenie prawdziwych kibiców, które miało powstawać na dniach i jakoś nie mogę się doczekać...
Odpowiedz cytując