Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5082
Stary 29.04.2014, 20:17
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Mam taką propozycję - może zbierzmy ludzi, pokażmy ilu nas jest i po prostu chodźmy na stadion! Przeprowadźmy własnymi siłami jakąś akcję - niech ktoś utworzy temat na forum "Wypełnijmy razem stadion Wisły", założy profil na fejsbuku etc. - w tych trudnych chwilach powinniśmy pójść, kupić bilet i kibicować ze wszystkich sił drużynie.


Ten apel to do kogo? Profil na fejsbuku gwarancją sukcesu!

To odróżnia właśnie dwie grupy, z którymi mamy do czynienia na Wiśle w obecnej sytuacji. Jedni biorą się za jaja, organizują i działają konkretnie. Drudzy, tacy jak bonawentura, piszą o fejsbukach, tematach na forum itp. a przede wszystkim "niech ktoś", byle tylko nie ja sam.
Ostatnio edytowane przez hunter : 29.04.2014 o godz. 20:20.
Odpowiedz cytując