Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5081
Stary 29.04.2014, 19:49
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Mam taką propozycję - może zbierzmy ludzi, pokażmy ilu nas jest i po prostu chodźmy na stadion! Przeprowadźmy własnymi siłami jakąś akcję - niech ktoś utworzy temat na forum "Wypełnijmy razem stadion Wisły", założy profil na fejsbuku etc. - w tych trudnych chwilach powinniśmy pójść, kupić bilet i kibicować ze wszystkich sił drużynie.
Nie widziałeś ilu nas jest ? na meczach z Legią 32,5 tys. na meczu z parchami 28,5 tys. Teraz to rób sobie sam akcje z Bednarzem, ilu was jest w loży VIP. Teraz dzięki Bednarzowi jest akcja pokażmy czyj sektor jest bardziej pusty.
Odpowiedz cytując