Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5079
Stary 29.04.2014, 19:45
Mam taką propozycję - może zbierzmy ludzi, pokażmy ilu nas jest i po prostu chodźmy na stadion! Przeprowadźmy własnymi siłami jakąś akcję - niech ktoś utworzy temat na forum "Wypełnijmy razem stadion Wisły", założy profil na fejsbuku etc. - w tych trudnych chwilach powinniśmy pójść, kupić bilet i kibicować ze wszystkich sił drużynie.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując