|
Każdy kto głosi że nic się nie stanie jak spadniemy do niższych klas jest szkodnikiem a nie kibicem Wisły.
Teraz zza klawiatury fajnie jest pisać że zawsze będę chodził, że od zawsze na zawsze.
Ciekaw co będziecie mówić gdy sąsiadka zacznie przejmować kibiców, gdy młodzi będą się pasjonować na którym miejscu jest Craxa. Nic nie jest dane na zawsze.
Wiem my jesteśmy Wierni po grób. Chciałby żeby tak było ale obijanie się o niższe klasy gdy w mieście jest drugi silny klub skończy się porażką.
Nie mówiąc już że będziemy chyba śpiewać my chłopcy z Myślenic bo na wynajmowanie stadionu przy R22 nie będzie nas stać.
Ludzie obudźcie się
|