Gwiaździsty napisał(a):

My tu gadu gadu a Herr Tusk znowu pojedzie do Berlina po kolejną blaszkę od Merkel:
P.S Myślałęm, że są jakieś granice tego k.....stwa, ale jak widać łudziłem się. Za sytematycznie niszczenie Polski i Polaków kilkadziesiąt lat temu dostałby żelazny krzyż z liściami dębu.
|
w końcu jego dziadek o coś walczył...