Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26502
Stary 29.04.2014, 19:12
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
My tu gadu gadu a Herr Tusk znowu pojedzie do Berlina po kolejną blaszkę od Merkel:



P.S Myślałęm, że są jakieś granice tego k.....stwa, ale jak widać łudziłem się. Za sytematycznie niszczenie Polski i Polaków kilkadziesiąt lat temu dostałby żelazny krzyż z liściami dębu.
w końcu jego dziadek o coś walczył...
dziękuję za uwagę