silver03 napisał(a):

|
Dawne ćwierkania o poszukiwaniu kupca za 12mln zł w tym momencie wyglądają jak najbardziej realnie, klub pewnie miał pójść za symboliczne 2mln zł a 10 mln zł na długi.
|
10 milionów to są aktualne długi. Nie dotyczą wcześniejszego zadłużenia (wobec TF) i należności wobec piłkarzy, z którymi jesteśmy w sporze.
Nie jest różowo.