wolfy napisał(a):

No i fajnie. Jakbyśmy tam trafili, to trzeba będzie uważać.
To nie jest tak, że ja chcę żebyśmy zaczynali od A-klasy, ale to co się teraz dzieje to efekt burdelu ciągnącego się od kilkunastu lat. No a teraz jeszcze Jacuś odwalił arcymistrzowskie posunięcie p.t. "wojna z kibicami".
Każdy kto ma dwie szare komórki na krzyż wiedział jak to się skończy (kto nie wierzy, niech sprawdzi posty przed wydaniem zakazów). Ludzie ułomni cieszyli się, że sprzedajemy prawa medialne do UFA sports i wreszcie będą na stadionie matki z dziećmi oraz bogaci koledzy (sorry, Witek, ale wiesz już jak pojechałeś).
To nie jest przypadek, tylko efekt nawarstwiających się przez kilkanaście lat patologii. Problemy TeleFoniki proces po prostu przyśpieszyły.
Ale zabawa była do końca - szampańska. Niby kasy brakowało, a utrzymywaliśmy w pewnym momencie trzech trenerów. I nie, nie winię tu Jacka, bo wszyscy wiemy kto za to akurat odpowiada.
Gwiaździsty - tez podejrzewam, że łysy szykował sobie miękkie lądowanie tym całym cyrkiem.
|
Jak tam trafimy ( A-klasa ) - to trzeba uważać ?
A teraz nie ?
W tej sytuacji Klubu

?
Dla mnie Wisła, to górnolotnie ujmując całe życie...Chodził będę i na A-klase, jak zajdzie taka potrzeba.
Sytuacja idealna....odpalamy piro, ale sami płacimy ze składek do puszki ewentualne kary.
Wtedy nie zarzucą nam braku odpowiedzialności...Chętnie dam każdorazowo 10 zł, czy 20 na ten cel...
Ale nie możemy być dziećmi, które chcą nabroić, ale broń Boże ponieść konsekwencji. Na tym polega odpowiedzialność. Zgodzisz się ze mną ?
Co do normalności, chciałbym powrotu. Chodzę na Wisłę 31 lat i nigdy nie było takiego syfu. Było biednie, ale solidarnie. Inni byli też kibice,może mniej "kumaci", ale chyba jednak bardziej kochający Wisłę.