Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5067
Stary 29.04.2014, 18:32
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Jasne. Położyć spółkę można. Tylko co dalej? Tak w perspektywie rok-trzy.

a) Za wynajem R22 trzeba zapłacić 3 mln zł rocznie. Grac na innym stadionie?
b) Baza treningowa - wynajem. Ta w Myślenicach odpada ponieważ daleko i za drogo (140 tys rocznie).
c) Każda kara za 'problem' na stadionie i 'podarowana' przez wojewodę leci na konto sekcji TS.

Jakiś pomysł skąd brać na to środki?
Tak czy siak potrzebny będzie silny właściciel pokroju Cupiała. Kto inny wyłoży 5 baniek rocznie na start? A skoro tak to nie lepiej cierpliwie poczekać na sprzedaż klubu/lepsze czasy? Przeczekać w ekstraklasie?
Ad a.
Kto powiedział że trzeba zapłacić 3mln? A jesli zaproponujemy 1mln to co wtedy? Myślisz że miasto nam podziękuje i wynajmnie innemu zainteresowanemu? Zwierzynieckiemu czy Juveni za 1,5mln, zapewne...juz to widzę. Jesli nie, to nie. Zawsze można grać na Wawelu a miasto niech traci nawet te cenne 1mln.

Ad B
Na Reymonta mamy swoje boiska treningowe. Dało się wczesniej to tym bardziej się da póżniej.

Ad C
No i co z tego? Przeciez takie same sankcje grożą kilkudziesięciu innym stadionom w Polsce ale jakoś nikt się sam nie zamyka czy .......i o tym jak potłuczony.

Zapewniam Cię, że już w pierwszym sezonie znalazł by się sponsor który pozwolił by skoncentrować się na spokojnym szybkim awansie. . Bo Wisła to jest Wisła, ta marka budzi respekt i jest doskonale kojarzona.

Nawet sobie nie wyobrażasz jakie zainteresowanie bedzie wtedy budzić Wisła. Cała piłkarska polska bedzie zainteresowana tym jak nam idzie i czy roznosimy lige piłkarsko oraz kibicowsko na wyjazdach.

Ten kto pierwszy wyłoży kasę, będzie kojarzony z nowym otwarciem i zbije na tym kapitał. Z roku na rok w miarę awansów, Cupiał będzie zapominany, lecz przywoływany jako przestroga dla pokoleń, gdy zajdzie taka potrzeba.

Awans do 2 ligi z automatu zapewnią kibice. By dostać się do pierwszej, wystarczy umieć prosto kopać. Istnieje też możliwość zagrania na Licencji S.A, ale to trzeba juz teraz myśleć gdyż kolejnej komisja nam z pewnością nie przyzna.
W kuluarach słychać głosy o checi reinkarnacji seniorskiej sekcji piłkarskiej w T.S Wisła, tylko nie wiadomo czy byli by gotowi dzwignąć to juz za 1,5 roku. Może jednak lepiej wzorem Lechiii czy Pogoni z roku na rok systematycznie się rozwijać.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 29.04.2014 o godz. 18:42.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując