Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5063
Stary 29.04.2014, 18:02
siara napisał(a):Wyświetl post
c) Abstrahując od bednarzowskich spraw, uwierz, ze w A-klasie, kary są naprawdę wysokie, biorąc pod uwagę zasobność zespołów.
No i fajnie. Jakbyśmy tam trafili, to trzeba będzie uważać.

To nie jest tak, że ja chcę żebyśmy zaczynali od A-klasy, ale to co się teraz dzieje to efekt burdelu ciągnącego się od kilkunastu lat. No a teraz jeszcze Jacuś odwalił arcymistrzowskie posunięcie p.t. "wojna z kibicami".
Każdy kto ma dwie szare komórki na krzyż wiedział jak to się skończy (kto nie wierzy, niech sprawdzi posty przed wydaniem zakazów). Ludzie ułomni cieszyli się, że sprzedajemy prawa medialne do UFA sports i wreszcie będą na stadionie matki z dziećmi oraz bogaci koledzy (sorry, Witek, ale wiesz już jak pojechałeś).

To nie jest przypadek, tylko efekt nawarstwiających się przez kilkanaście lat patologii. Problemy TeleFoniki proces po prostu przyśpieszyły.
Ale zabawa była do końca - szampańska. Niby kasy brakowało, a utrzymywaliśmy w pewnym momencie trzech trenerów. I nie, nie winię tu Jacka, bo wszyscy wiemy kto za to akurat odpowiada.

Gwiaździsty - tez podejrzewam, że łysy szykował sobie miękkie lądowanie tym całym cyrkiem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.04.2014 o godz. 18:23.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując