wolfy napisał(a):

a) albo nam miasto pójdzie na rękę, albo - nie wiem co zrobią.
b) nie nasza broszka.
c) faktycznie, w A klasie to nam nawalą kar, że ho ho.
Ale tak generalnie, to nie masz nic sensownego do zaproponowania. Czekajmy, kumulujmy długi, liczmy na cud. Model Widzewa, ŁKS-u czy Polonii Warszawa.
Acha, niech kibice jeszcze pocałują Jacka w łysą glacę na przeprosiny.
|
c) Abstrahując od bednarzowskich spraw, uwierz, ze w A-klasie, kary są naprawdę wysokie, biorąc pod uwagę zasobność zespołów.