Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5061
Stary 29.04.2014, 17:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
a) albo nam miasto pójdzie na rękę, albo - nie wiem co zrobią.
b) nie nasza broszka.
c) faktycznie, w A klasie to nam nawalą kar, że ho ho.

Ale tak generalnie, to nie masz nic sensownego do zaproponowania. Czekajmy, kumulujmy długi, liczmy na cud. Model Widzewa, ŁKS-u czy Polonii Warszawa.

Acha, niech kibice jeszcze pocałują Jacka w łysą glacę na przeprosiny.
c) Abstrahując od bednarzowskich spraw, uwierz, ze w A-klasie, kary są naprawdę wysokie, biorąc pod uwagę zasobność zespołów.
Odpowiedz cytując