Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5060
Stary 29.04.2014, 17:50
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
a) Za wynajem R22 trzeba zapłacić 3 mln zł rocznie. Grac na innym stadionie?
b) Baza treningowa - wynajem. Ta w Myślenicach odpada ponieważ daleko i za drogo (140 tys rocznie).
c) Każda kara za 'problem' na stadionie i 'podarowana' przez wojewodę leci na konto sekcji TS.
a) albo nam miasto pójdzie na rękę, albo - nie wiem co zrobią.
b) nie nasza broszka. Umowa jest między SA a gminą Myślenice.
c) faktycznie, w A klasie to nam nawalą kar, że ho ho.

Ale tak generalnie, to nie masz nic sensownego do zaproponowania. Czekajmy, kumulujmy długi, liczmy na cud. Model Widzewa, ŁKS-u czy Polonii Warszawa.

Acha, niech kibice jeszcze pocałują Jacka w łysą glacę na przeprosiny. Nie zauważyłem żadnej publicznej samokrytyki naszego prezesa. Do cyrków medialnych był pierwszy, a teraz jedyne na co go stać to puścić poprzez media informację, że Wisła bankrutuje.
No zesz do... Sam wydał losowe zakazy stadionowe, a potem kazał się upokarzać żeby je zdjąć.
Na co Ty liczysz?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.04.2014 o godz. 17:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując