|
Rozumiem kraj niezbyt bogaty, ludzie z kasa się liczą, ale Bednarz nie mógł jakiegoś sponsora przyciągnąć? Przecież wielkie firmy przeznaczają jakis tam procent na promocje/sponsoring, naprawdę taka firma jak Wisła nikogo nie interesuje? I skoro idziemy na zupełne dno od kliku miesięcy, to po co te wojenki... Nigdy nie byłem zwolennikiem teorii spiskowych, ale to ewidentnie sabotaż.
|