Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5057
Stary 29.04.2014, 17:23
Rozumiem kraj niezbyt bogaty, ludzie z kasa się liczą, ale Bednarz nie mógł jakiegoś sponsora przyciągnąć? Przecież wielkie firmy przeznaczają jakis tam procent na promocje/sponsoring, naprawdę taka firma jak Wisła nikogo nie interesuje? I skoro idziemy na zupełne dno od kliku miesięcy, to po co te wojenki... Nigdy nie byłem zwolennikiem teorii spiskowych, ale to ewidentnie sabotaż.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując