Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2348
Stary 29.04.2014, 17:21
PabloTS napisał(a):Wyświetl post
dawno tu nie pisałem ale przytocze młodszym pewną anegdotę ...za pierwszym razem jak Pan Smuda prowadził nasz zespół rok 1999 akurat pracowałem wtedy w sprzedazy pamiątek na stadionie ( Kimsar) znajomosci jakies tam były....pierwszy sezon chyba 15 pkt.przewagi MP pewne....drugi sezon zaczynaja sie problemy...rozmawiam z naszym piłkarzem Darkiem M...zadaje pytanie co sie dzieje ze gracie tylko 20 min.....odpowiedz ...stary jestesmy zajechani.....minelo tyle lat......i......kilka dni temu pytanie do naszego piłkarza zagranicznego D.G....co sie dzieje ze tak gracie....odpowiedz ..nie mam siły jak i prawie wszyscy w zespole....nic sie nie zmieniło...to tak odemnie

hmmm, kto to może być?

z tego co pamiętam to ten zagraniczny piłkarz DG sam prosił o dodatkowe treningi
Odpowiedz cytując