Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5056
Stary 29.04.2014, 17:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
SA bankrutuje, długi zostają w niej.
Nowa Wisła zaczyna z czystym kontem.
Jasne. Położyć spółkę można. Tylko co dalej? Tak w perspektywie rok-trzy.

a) Za wynajem R22 trzeba zapłacić 3 mln zł rocznie. Grac na innym stadionie?
b) Baza treningowa - wynajem. Ta w Myślenicach odpada ponieważ daleko i za drogo (140 tys rocznie).
c) Każda kara za 'problem' na stadionie i 'podarowana' przez wojewodę leci na konto sekcji TS.

Jakiś pomysł skąd brać na to środki?
Tak czy siak potrzebny będzie silny właściciel pokroju Cupiała. Kto inny wyłoży 5 baniek rocznie na start? A skoro tak to nie lepiej cierpliwie poczekać na sprzedaż klubu/lepsze czasy? Przeczekać w ekstraklasie?

Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Masz jakieś przesłanki ku temu, że będzie lepiej?
Co, wierzysz w (jak zawsze to bywa przed rozpoczęcie rundy) w pojawiające się plotki o wzmocnieniach, odkręcenia "kurka" "zielonym świetle"?Ileż można?
Powiedz mi szczerze, czy kibice w niższych ligach mają 'lżej' niż my teraz, czy to pod względem kibicowskim czy pod względem oczekiwań? Czy po prostu jesteśmy rozpieszczeni?
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 29.04.2014 o godz. 17:21.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując