wolfy napisał(a):

SA bankrutuje, długi zostają w niej.
Nowa Wisła zaczyna z czystym kontem.
|
Jasne. Położyć spółkę można. Tylko co dalej? Tak w perspektywie rok-trzy.
a) Za wynajem R22 trzeba zapłacić 3 mln zł rocznie. Grac na innym stadionie?
b) Baza treningowa - wynajem. Ta w Myślenicach odpada ponieważ daleko i za drogo (140 tys rocznie).
c) Każda kara za 'problem' na stadionie i 'podarowana' przez wojewodę leci na konto sekcji TS.
Jakiś pomysł skąd brać na to środki?
Tak czy siak potrzebny będzie silny właściciel pokroju Cupiała. Kto inny wyłoży 5 baniek rocznie na start? A skoro tak to nie lepiej cierpliwie poczekać na sprzedaż klubu/lepsze czasy? Przeczekać w ekstraklasie?
Pablo84 napisał(a):

Masz jakieś przesłanki ku temu, że będzie lepiej?
Co, wierzysz w (jak zawsze to bywa przed rozpoczęcie rundy) w pojawiające się plotki o wzmocnieniach, odkręcenia "kurka" "zielonym świetle"?Ileż można?
|
Powiedz mi szczerze, czy kibice w niższych ligach mają 'lżej' niż my teraz, czy to pod względem kibicowskim czy pod względem oczekiwań? Czy po prostu jesteśmy rozpieszczeni?