|
Dokładnie.
Od siebie dodam jeszcze, że dla Ciebie Łukasz, "białą plamą" była by tułaczka po niższych ligach. A "białą plamą" dla Ciebie nie były by tego typu popisy, co ostatnio? Masz jakieś przesłanki ku temu, że będzie lepiej?
Co, wierzysz w (jak zawsze to bywa przed rozpoczęcie rundy) w pojawiające się plotki o wzmocnieniach, odkręcenia "kurka" "zielonym świetle"?Ileż można?
|