Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5055
Stary 29.04.2014, 16:25
Dokładnie.

Od siebie dodam jeszcze, że dla Ciebie Łukasz, "białą plamą" była by tułaczka po niższych ligach. A "białą plamą" dla Ciebie nie były by tego typu popisy, co ostatnio? Masz jakieś przesłanki ku temu, że będzie lepiej?
Co, wierzysz w (jak zawsze to bywa przed rozpoczęcie rundy) w pojawiające się plotki o wzmocnieniach, odkręcenia "kurka" "zielonym świetle"?Ileż można?

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując