Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5044
Stary 29.04.2014, 14:06
^^ Myślisz, że nie ma nic? Ma prawo do znaków, loga oraz do przede wszystkim do nazwy.

Przypominam, że zmieniły się przepisy i nie ma szans na start od IV ligi. Tylko od A klasy właśnie.

Rozpieprzyć klub na kolejne 10 lat w imię nienawiści (praktycznie bezpodstawnej) do jednego człowieka. Noż k***a mać, nic dziwnego że ten kraj co 20 lat traci niepodległość.
Odpowiedz cytując