^^ Myślisz, że nie ma nic?

Ma prawo do znaków, loga oraz do przede wszystkim do
nazwy.
Przypominam, że zmieniły się przepisy i nie ma szans na start od IV ligi. Tylko od A klasy właśnie.
Rozpieprzyć klub na kolejne 10 lat w imię nienawiści (praktycznie bezpodstawnej) do jednego człowieka. Noż k***a mać, nic dziwnego że ten kraj co 20 lat traci niepodległość.