Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5043
Stary 29.04.2014, 14:04
Viper napisał(a):Wyświetl post
Tak, a co jak Cupiał stwierdzi że ni wuja? klub pójdzie na upadłość likwidacyjną.
Można wtedy założyć nową Wisłę, wystartować od A klasy, ale nie będzie praw do herbu ani do białej gwiazdy. Warto?
honor jest najważniejszy. A herb Wisły S.A. niech sobię biorą wcholerę.

Zaczynać w IV lidze jest przykre, ale jesli jest to cena zachowania honoru, to trzeba się z tym liczyć.
Pewne osoby tego nie są w stanie tego pojąć i zrozumieć, ale tak to już jest. I nie wiem czy nawet jest za co ich winić... po prostu nie posiadają czegoś takiego co nazywa się honorem.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 29.04.2014 o godz. 15:20.
Odpowiedz cytując