Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5036
Stary 29.04.2014, 13:42
Dlaczego nie dopisują?
Dla mnie jest tu oczywista odpowiedź. Konsumenci nie dopisują, ponieważ mają oczy i generalnie pewien zmysł estetyki. Wcześniej może i niektórzy jeszcze chodzili, by poczuć atmosferę piłkarskiego święta- teraz i nawet brakuje atmosfery.
No chyba że uwierzymy w idiotyczną tezę, że konsumenci nie chodzą, bo się boją dostać racą po głowie lub, że kibole (których nie ma) pobiją lub okradną.
A to jak Wisła S.A buduję marketing niech podsumowuje fakt, że systematycznie "cięto" na tym dziale i ostatecznie go oddano zewnętrznej firmie.

Napiszę coś zabawnego ale i zarazem tragicznego. Niedawno oglądałem mecz Wisły po ok 7, 8 piwach... i z nerwów oraz... emocji... lecących w stronę monitora wytrzeźwiałem....a wtedy... wtedy... było jeszcze gorzej....
To co wyprawa ta drużyna nie da się oglądać nawet po pijaku...
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 29.04.2014 o godz. 13:45.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując