Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5034
Stary 29.04.2014, 13:25
Pytanie dlaczego nie dopisują. Nikt w Krakowie na serio marki nie buduje, stąd też takie efekty a nie inne. Nie zmienia to faktu, że Legia różne wyrafinowane działania stosuje i przynosi to efekty.

Trzeba przy tym pamiętać, że to nie działa tak że robimy jakąś akcje a za miesiąc frekwencja skacze o 20 %

I zaznaczam, że nie twierdze iż wystarczy otworzyć sklep w centrum i to wszystko co trzeba w temacie zrobić.

To jest generalnie złożona tematyka, wprowadzanie marki do przestrzeni publicznej etc. I jak napisałem wcześniej w jednym poście się tego nie wyjaśni.

Zastanów się jednak dlaczego różne znane marki inwestują sporo by być kluczowych miejscach danego miasta. Tam gdzie przewija się codziennie po kilkadziesiąt tysięcy ludzi.
Odpowiedz cytując