|
Pytanie dlaczego nie dopisują. Nikt w Krakowie na serio marki nie buduje, stąd też takie efekty a nie inne. Nie zmienia to faktu, że Legia różne wyrafinowane działania stosuje i przynosi to efekty.
Trzeba przy tym pamiętać, że to nie działa tak że robimy jakąś akcje a za miesiąc frekwencja skacze o 20 %
I zaznaczam, że nie twierdze iż wystarczy otworzyć sklep w centrum i to wszystko co trzeba w temacie zrobić.
To jest generalnie złożona tematyka, wprowadzanie marki do przestrzeni publicznej etc. I jak napisałem wcześniej w jednym poście się tego nie wyjaśni.
Zastanów się jednak dlaczego różne znane marki inwestują sporo by być kluczowych miejscach danego miasta. Tam gdzie przewija się codziennie po kilkadziesiąt tysięcy ludzi.
|